Strona klubowa

Aktualności

Partidazo Ivy. Pogórze zdemolowane!

• autor: real_fan2, 2017-08-28 20:22

Butelkę dobrego alkoholu temu kto potrafił podać datę meczu w którym Iva potrafiła totalnie zdominować rywala prezentując efektywną i efektowna grę. Wczoraj na szczęście nasi zawodnicy przypomnieli kibicom i sobie jak to jest „rozszarpać” rywala. A ich ofiarą padł zespół Pogórza Gwoździec.

Robert Skirło i spółka od pierwszej do ostatniej minuty grali jak natchnieni a i już w pierwszych minutach meczu narzucili rywalom bardzo wysokie tempo gry. Przyjezdni mieli bardzo duże problemy z zastopowaniem akcji naszego zespołu już w zarodku, przez co żółto- niebiescy z łatwością przedostawali się pod bramkę. Worek z bramkami otworzył w 14 minucie otworzył Robert Skirło popisując się ładnym plasowanym strzałem z okolic szesnastego metra. Robert Grzesicki nie był zbyt często zatrudniany czego nie można powiedzieć o jego vis a vis w bramce Pogórza, który miał pełne ręce roboty. Po raz kolejny do kapitulacji został zmuszony w 32 minucie kiedy to Piotr Szot wykorzystał dogranie Andrzeja Pachuta. Nasi zawodnicy jeszcze przed przerwą chcieli z jak największą przewagą bramkową rozpocząć drugie 45 minut. Ta sztuka udała im się w 44 minucie, kiedy to Rafał Repetowski sprytnym strzałem zamienił na bramkę podanie Wojciecha Gnyli. Wynik do przerwy 3:0

Po zmianie stron oglądaliśmy niesłabnącą dominację Ivy i bardzo anemiczne ataki gości. Zadanie podniesienia się z kolan utrudnił im już cztery minuty po wznowieniu meczu Andrzej Pachut wykańczając swoja solową akcję celnym strzałem. Niecały kwadrans później przypomniał o sobie Paweł Czech, który świetnym prostopadłym podaniem obsłużył Rafała Repetowskiego a nasz środkowy pewnym uderzeniem posłał futbolówkę obok interweniującego golkipera Pogórza. Na piętnaście minut przed końcem oglądaliśmy z kolei skuteczną akcję zmienników. Nie do zatrzymania w swojej szarży Tomasz Strzelec dobiegając do linii końcowej zdołał dograć do Patryka Serafina który na raty umieścił piłkę w bramce i ustalił wynik tego pojedynku na 6:0.

Iva Iwkowa 6:0 Pogórze Gwoździec

Bramki: Skirło, 14’, Szot 32’, Repetowski 44’, 65’, Pachut 49’, Serafin 75’

Iva: Grzesicki, Gnyla, Dzięgiel, Kurzydło, J. Motak (79’ M. Motak), Wnęk (66’ Strzelec), Czech (66’ Serafin), Repetowski, Pachut, Skirło (51’ Marek), Szot (60’ Jarzmik)

Ławka rezerwowych: M. Motak, Marek, Strzelec, Jarzmik, Serafin, Łagosz, Woźniak

Pogórze: K. Mazgaj, Kural, Macheta, Rzepa, Jurczyk, Brzęk, S. Mazgaj, Bieniek, Gajda, Dudek, Tokarzczyk

Ławka rezerwowych: Kita, Dudowicz.