Antoni Krężołek nowym prezesem Ivy Iwkowa!

• autor: real_fan2, 2017-01-06 13:14

Wczorajszy dzień zapisze się ważnymi zgłoskami w historii naszego klubu. Na zebraniu sprawozdawczo wyborczym padło wiele wniosków z ostatnich lat działalności klubu ale najważniejszym punktem spotkania był wybór nowego „sternika”.

Skromna lista obecności zainteresowanych wczorajszym zebraniem nie pozwoliła na rozwijanie burzliwych dyskusji, zapytań czy wniosków jednak dzięki temu udało się sprawnie przeprowadzić obrady.

Jednym z pierwszych punktów zebrania było podsumowanie przez ustępującego prezesa Bolesława Płanetę nie tylko ostatnich dwóch ale blisko ośmiu lat lat funkcjonowania klubu na płaszczyźnie sportowej i finansowej. Na koniec swojego przemówienia Pan prezes podziękował działaczom za współpracę oraz wszystkim, którzy aktywnie włączali się w życie klubu.

Kolejnym punktem zgromadzenia było przedstawienie kandydatów na nowego prezesa klubu i nowy zarząd. Z niezbyt licznie zgromadzonej publiczności, chęć przejęcia sterów zgłosił tylko jeden kandydat- Antoni Krężołek. Otrzymał on znakomitą większość głosów wobec czego został on nowym prezesem Ivy Iwkowa.

Pan Antoni w swoich pierwszych słowach zakreślił zarys swojej działalność, wysunął pierwsze pomysły na usprawnienie działania klubu (przede wszystkim drużyny seniorów) oraz przedstawił swoje oczekiwania względem zawodników

Następnie przyszedł czas na wybranie składu nowego zarządu. Nowo wybrany prezes pozwolił sobie na przedstawienie własnych kandydatur, które zostały pozytywnie przyjęte. W skład nowego zarządu wchodzą więc: Adam Pajor, Stanisław Biernat, Roman Wnęk, Bartłomiej Wnęk, Andrzej Dziedzic, Łukasz Zapiór, Artur Strzelec i Ryszard Zięć.

Po oficjalnym zakończeniu spotkania, na parędziesiąt minut rozmowy zostali jeszcze w sali obrad członkowie zarządu wraz z prezesem by szczegółowo omówić poszczególne funkcje oraz priorytetowe zadania jakie są do zrealizowania.

Panu Bolesławowi Płanecie dziękujemy za lata wyrzeczeń, poświęceń i wytężonej pracy dla Ivy a Panu Antoniemu oraz zarządowi życzymy pełnego sukcesów działania by przywrócić pełen blask naszemu klubowi!