AKTUALIZACJA! Jedziemy do jaskini lwa, czyli przed meczem...

• autor: real_fan2, 2016-05-02 12:35
AKTUALIZACJA! Jedziemy do jaskini lwa, czyli przed meczem ze Strażakiem Mokrzysk

Nie ma wątpliwości, że jutrzejszy mecz można zaliczyć do kategorii, można włożyć do szufladki podpisanej: Zwycięstwo prawie niemożliwe. „Prawie”, bo jak powszechnie wiadomo w futbolu niczego nie można być pewnym. Jutro gramy ze Strażakiem Mokrzyska.

Strażak Mokrzyska to bez wątpienia jedna z najmocniejszych (o ile nie najmocniejsza) drużyn tego sezonu. Na poparcie tej tezy można przedstawić fakt, iż jak do tej pory jest to jedyna niepokonana ekipa aktualnej kampanii.

Zawodnicy dowodzeni przez trenera Tomasza Rogóża na własnym boisku sześciokrotnie odprawiali rywali z kwitkiem i tylko trzy razy kończyli mecz bez rozstrzygnięcia.

Z pewnością największe zagrożenie w jutrzejszym pojedynku będzie płynęło ze strony napastnika Janusza Grocholi (11 zdobytych goli) oraz zawodnika drugiej linii Marcina Wody, który legitymuje się dorobkiem bramkowym w liczbie 15 i tym samym jest wiceliderem klasyfikacji strzelców (dane dzięki uprzejmości administratora: sokolmaszkienice.futbolowo.pl). Nasi gracze będą musieli wznieść się na wyżyny swoich destrukcyjnych umiejętności by zatrzymać tych dwóch zawodników.

Zespół z Mokrzysk do jutrzejszej rywalizacji przystąpi z pozycji wicelidera. W niedzielę dość niespodziewanie stracił 2 oczka w Porębie Spytkowskiej i tym samym oddał przewodnictwo w tabeli na rzecz Victorii Porąbki Uszewskiej. Podrażniona ambicja Tomasza Rogóża i spółki może być dla nas dodatkową przeszkodą w osiągnięciu korzystnego rezultatu.

W rundzie jesiennej kiedy po raz pierwszy mierzyliśmy się ze Strażakiem lepsi okazali się rywale zwyciężając 2:0.

W jutrzejsze Święto Konstytucji Trzeciego Maja należy szczególnie przyjąć postawę patriotyczną i poczucia narodowej dumy. Miejmy nadzieję, że nasi gracze również wykażą się patriotyzmem ale tym na mniejszą skalę, tym lokalnym i dadzą powody do dumy.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17.30 na stadionie w Mokrzyskach.  Zbiórka i wyjazd na mecz o o godzinie 15.30