Przed meczem z Arkadią Olszyny

• autor: real_fan2, 2016-04-01 15:47

Pierwszy mecz sezonu dla naszych zawodników był z kategorii tych, które ze swojej pamięci trzeba wymazać jak najszybciej. W naszym przypadku trzeba zapomnieć o nim najpóźniej do godziny 16.00 w niedzielę. Wtedy to IVA przed własną publicznością będzie mierzyć się z drużyną Arkadii Olszyny.

Zespół prowadzony przez Mieczysława Żabę z dorobkiem aktualnie czternastu punktów zajmuje jedenastą lokatę w tabeli.

Arkadia w meczach wyjazdowych nie spisuje się najlepiej o czym świadczy statystyka zaledwie dwóch zwycięstw, żadnego remisu i aż czterech porażek. Na inaugurację wiosennych ligowych zmagań, nasi niedzielni rywale niespodziewanie zremisowali z wyżej notowaną Porębą Spytkowską 2:2.

Dotychczasowy dorobek bramkowy zespołu z Olszyn zamyka się w liczbie 30. Blisko połowę z tych goli bo aż 12, zdobył dla swojej ekipy pomocnik Patryk Waśko. Ten zawodnik może dać się szczególnie we znaki naszym defensorom.

Liczymy na to ze IVA skutecznie zmaże plamę jaką zostawiła po sobie w meczu w Porąbce Uszewskiej. Oby nasi zawodnicy przywitali swoich kibiców efektowną grą i zwycięstwem.

Początek meczu zaplanowano na niedzielę na naszym stadionie. Pierwszy gwizdek o godzinie 16.00