login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
LKS IVA Iwkowa - strona oficjalna
O Klubie
Informacje podstawowe
Stadion - panorama
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Strzelcy
Tabela
Juniorzy Młodsi
Kadra
Terminarz
Tabela
Młodziki
Kadra
Terminarz
Tabela
A - klasa 2023/2024
Statystyki Ligowe
Wykres Ligowy
Tabela
Strefa kibica
Galeria
Archiwum newsów
Archiwum
Fanklub
Reklama
Liga typerów
Redakcja
Witamy na oficjalnej stronie klubu piłkarskiego LKS IVA Iwkowa!
Aktualności:
2023-09-13
Coś się kończy
2023-08-25
Przed meczem z Jednością Paleśnica
2023-08-20
Trzy punkty zostały w Gnojniku
Wyniki ostatniej kolejki:
Iva Iwkowa - Tymon Tymowa
2:2
Kłos Łysa Góra - Pogoń Biadoliny Radłowskie
4:2
Sokół Borzęcin Górny - Wiślanie Wola Przemykowska
3:4
Temida Złota - Jedność Paleśnica
4:4
Grom Sufczyn - LKS Gnojnik
1:0
Victoria Bielcza - Olimpia Kąty
1:5
Spółdzielca Grabno - LKS Uszew
3:1
Tabela
Wszystkie spotkania
Lp.
Nazwa drużyny
M.
Pkt.
W.
R.
P.
Br.
Bil.
1.
Olimpia Kąty
5
15
5
0
0
21 - 5
+16
2.
Spółdzielca Grabno
5
15
5
0
0
23 - 9
+14
3.
Tymon Tymowa
5
11
3
2
0
16 - 7
+9
4.
LKS Gnojnik
5
10
3
1
1
13 - 8
+5
5.
LKS Uszew
5
9
3
0
2
11 - 13
-2
6.
Wiślanie Wola Przemykowska
5
7
2
1
2
16 - 13
+3
7.
Iva Iwkowa
5
7
2
1
2
11 - 11
0
8.
Sokół Borzęcin Górny
5
6
2
0
3
15 - 16
-1
9.
Grom Sufczyn
5
6
2
0
3
10 - 19
-9
10.
Jedność Paleśnica
5
4
1
1
3
15 - 15
0
11.
Pogoń Biadoliny Radłowskie
5
3
1
0
4
6 - 12
-6
12.
Victoria Bielcza
5
3
1
0
4
6 - 15
-9
13.
Kłos Łysa Góra
5
3
1
0
4
12 - 26
-14
14.
Temida Złota
5
2
0
2
3
8 - 14
-6
Logowanie
Zarejestruj się
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Najbliższa kolejka
Najbliższa kolejka 6
Kłos Łysa Góra
-
Iva Iwkowa
Pogoń Biadoliny Radłowskie
-
LKS Uszew
Olimpia Kąty
-
Spółdzielca Grabno
LKS Gnojnik
-
Victoria Bielcza
Jedność Paleśnica
-
Grom Sufczyn
Wiślanie Wola Przemykowska
-
Temida Złota
Tymon Tymowa
-
Sokół Borzęcin Górny
Ostatnie spotkanie
Iva Iwkowa
2:2
Tymon Tymowa
2023-09-09, 16:30:00
Wyniki
Ostatnia kolejka 5
Iva Iwkowa
2:2
Tymon Tymowa
Kłos Łysa Góra
4:2
Pogoń Biadoliny Radłowskie
Sokół Borzęcin Górny
3:4
Wiślanie Wola Przemykowska
Temida Złota
4:4
Jedność Paleśnica
Grom Sufczyn
1:0
LKS Gnojnik
Victoria Bielcza
1:5
Olimpia Kąty
Spółdzielca Grabno
3:1
LKS Uszew
Tabela ligowa
A-klasa » Tarnów II
1.
Olimpia Kąty
15
2.
Spółdzielca Grabno
15
3.
Tymon Tymowa
11
4.
LKS Gnojnik
10
5.
LKS Uszew
9
6.
Wiślanie Wola Przemykowska
7
7.
Iva Iwkowa
7
8.
Sokół Borzęcin Górny
6
9.
Grom Sufczyn
6
10.
Jedność Paleśnica
4
11.
Pogoń Biadoliny Radłowskie
3
12.
Victoria Bielcza
3
13.
Kłos Łysa Góra
3
14.
Temida Złota
2
Statystyki drużyny
Najlepsi strzelcy
Czas gry
Najlepiej asystujący
Punktacja kanadyjska
Ilość kartek
Piotr Dzięgiel
2 bramki
Tomasz Motak
1 bramka
Dariusz Nowak
1 bramka
Piotr Dzięgiel
2 pkt (
2 B + 0 A
)
Dariusz Nowak
1 pkt (
1 B + 0 A
)
Tomasz Motak
1 pkt (
1 B + 0 A
)
Dariusz Nowak
90 minut
Piotr Dzięgiel
90 minut
Tomasz Motak
90 minut
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
2 gości
dzisiaj:
77
, wczoraj:
1176
ogółem:
2 672 201
statystyki szczegółowe